• Prihlásenie

Magazín

 • Galéria cvikov

  Spoznaj nové cviky pre ktorúkoľvek partiu svojho tela v našej prehľadnej galérií.
  76 cvikov pre brucho, hrudník, chrbát, nohy, bicpes, triceps a ramená.
 • Magazín - Nielen pre začiatočníkov - základy stravovania a suplementácie.

  Magazín - Nielen pre začiatočníkov - základy stravovania a suplementácie.

  Toto by malo slúžiť hlavne pre začiatočníkov - takže tu budú hlavne základné veci - nie presné návody pre toho, alebo tamtoho, lebo každý je iný, ale aspoň aké také nasmerovanie, aby si vedeli o čo ide.

  Pozbieral som nejaké informácie z internetu aj vlastné poznatky o tom, ako zhruba nastaviť základný jedálniček vhodný pre väčšinu ľudí, ktorí chcú pribrať - na chudnutie sú diéty ako sacharidové vlny, cyklicko-katogenická diéta CKD - to sa ale dá nájsť na nete, takže poďme na to.

  Poznámka: v princípe buď priberám, alebo chudnem - ostatné je maximálne neefektívne napr: naberám svaly a chudnem tuk = večné bludisko. Buď naberám aj svaly a tuk, alebo chudnem svaly a tuk, alebo sa nič nedeje, prípadne sa len „spevňuje telo“ - záleží už potom od kvality stravy v akom pomere sa priberá či chudne sval/tuk.

 • Raňajky

  Raňajky

  Rozmýšlali ste co ranajkujú atléti? V clánku nájdete niekolko ranajkových nápadov od TOP atlétov z bodybulding.com.
 • Polyhydrát - Unikátna technológia bafrovania

  Polyhydrát - Unikátna technológia bafrovania

  Kyselina chlorovodíková v našom žalúdku bohužiaľ znižuje biologickú dostupnosť perorálne prijímaných aminokyselín a iných molekúl, ktoré budú zničené alebo inak chemicky upravené a tým znehodnotené, keď sa dostanú do kontaktu s nízkym pH prostredím v žalúdku. Toto je spôsob akým tento jedinečný mechanizmus „Polyhydrate Buffering Technology“ od GN Laboratories vstupuje do hry. Tento systém chráni aktívne zložky pred škodlivými účinkami žalúdočnej kyseliny. To má za následok vyššiu biologickú dostupnosť a vyššie množstvo aktívnych zložiek, ktoré dosiahnu tráviaci trakt.

 • 5 dôvodov prečo Ti kreatín nezaberá

  5 dôvodov prečo Ti kreatín nezaberá

  Len brať kreatín nestačí. Vyvaruj sa týmto piatim chybám a dostaň maximum z Tvojho kreatínu, je dokázané, že funguje. Kreatín je jedným z najrozšírenejších suplementov v kulturistike a silovom tréningu. Majorita výskumov, ktorá sa zaoberala účinkami kreatínu potvrdila nárast sily a objemu pri jeho používaní. Napriek narastajúcej popularite kreatínu sa nájdu mnohí skeptici, ktorí spochybňujú jeho účinky.

  Možno si jeden z tých nešťastníkov, ktorí sú non-responzívny voči kreatínu. Nonrespondent je človek, ktorý sa suplementuje kreatínom, robí všetko správne, ale nebadá žiadný prínos na sile, objeme, alebo výkone. Predtým ako sa ale prehlásiš za nonrespondenta porozmýšľaj či používaš kreatín správne. V mnohých prípadoch je za zlyhanie zodpovedný práve užívateľ. Robíš aj Ty niektorý z týchto omylov?

 • 10 Arnoldových fotiek, ktoré si možno nikdy nevidel

  10 Arnoldových fotiek, ktoré si možno nikdy nevidel

  Arnold Schwarzenegger je najznámejší a najväčší bodybuilder všetkých čias. Je jedným z najúspšnejších ľudí akí kedy chodili po tejto planéte. Naozaj dokázal všetko a nenechal sa ničím odradiť pred dosiahnutím svojich cieľov, či už to bol 5. titul Mr.Olympia, alebo post guvernéra Kalifornie. Je úspešný herec a rozbieha vlasnú značku suplementov. Arnold series.
 • Ako vyzerá 50g sacharidov na tanieri?

  Ako vyzerá 50g sacharidov na tanieri?

  Sacharidy sú obľubeným zdrojom energie väčšiny z nás. Naučte sa, ktoré sú pre Vás najlepšie a ako ich jednoducho odhadnúť v porcií.
 • Toto je lacný zabijak, ktorým sa kŕmime každý deň

  Toto je lacný zabijak, ktorým sa kŕmime každý deň

  Ničí planétu aj ľudské zdravie. Denne ho pritom jeme v sušienkach či v pečive, bez toho, aby sme o tom mali tušenie. Je totiž lacný. Reč je o palmovom oleji.
 • Sacharidové vlny - príkladový jedálniček

  Sacharidové vlny - príkladový jedálniček

  SACHARIDOVÉ VLNY, nie sú diéta, ak pod slovom diéta rozumieme nejaké obmedzenie prijímania stravy. Priemerný príjem sacharidov v jednej vlne je naozaj celkom slušný, príjem bielkovín dokonca luxusný, príjem tukov primeraný. Prechod z posledného dňa vlny a na prvý deň nasledujúcej vlny je niekedy na hlavu a človek má pocit, že kusne niekomu na ulici do chrbta. Princíp spočíva v tom, že nekonštantným príjmom sacharidov sa udržiava metabolizmus rýchly, ktorý následne pri malom sacharidovom príjme pomerne rýchlo dokáže tvoriť energiu z uloženého tuku, ale neodnášajú si to drasticky svaly vďaka vysokému príjmu bielkovín (aminokyselín) v dni sacharidového pôstu. Vrcholoví športovci používajú drastické vlny (nie len kulturisti), keď potrebujú dať pred súťažou nejaké to kilo dole, ale to nie je jediný spôsob. Veľa ľudí dlohodobo vlní a nevedia si to vynachváliť.
 • Televízia zabíja. Nielen mozog, ale aj ostatné časti tela

  Televízia zabíja. Nielen mozog, ale aj ostatné časti tela

  Ak sledujete televíziu sedem hodín denne, potom sa u vás o 47 percent zvyšuje pravdepodobnosť, že zomriete na také choroby ako rakovina, infarkt, mŕtvica, cukrovka či Parkinsonova choroba. Platí to však aj o dlhom vysedávaní pri počítači alebo o dlhých hodinách strávených v kresle s knihou, píše denník Corriere della Sera s odvolaním sa na odborníkov z Národného ústavu pre výskum rakoviny.
 • Svalová pamäť

  Svalová pamäť

  Budovanie silného tela buduje aj silnú myseľ.

Akciové produkty

 • Akcia
  GN Laboratories Caffein Boost, kofeín - 90kaps

  GN Laboratories Caffein Boost, kofeín - 90kaps

  Vysoko kvalitný kofeín
  16,00 € 12,00 €
 • Akcia
  GN Laboratories Cissus Xplode - 160kaps

  GN Laboratories Cissus Xplode - 160kaps

  posilňuje regeneráciu kĺbov, väziva, kostí, šliach
  26,90 € 25,90 €
 • Akcia
  Optimum nutrition 100% Whey Gold Standard - 2273g

  Optimum nutrition 100% Whey Gold Standard - 2273g

  Osemnásobný víťaz ankety o najlepší proteín na svete.
  51,90 € 44,90 €
 • Akcia
  GN Laboratories Creatine Polyhydrate - 90 kaps

  GN Laboratories Creatine Polyhydrate - 90 kaps

  Vylepšený Creatine Hydrochlorid – najlepší kreatín !
  Creatine Polyhydrate je nainovatívnejší kreatín na trhu. Kombinuje creatine hydrochlorid s inovatívnym transportným systémom, tkorý chrani molekuly kreatínu v kyslom prostredí v žalúdku. Creatine polyhydrat ponúka rýchlu biodostupnosť oproti iným formám kreatínu.
  19,90 €