• Prihlásenie

Magazín

 • Galéria cvikov

  Spoznaj nové cviky pre ktorúkoľvek partiu svojho tela v našej prehľadnej galérií.
  76 cvikov pre brucho, hrudník, chrbát, nohy, bicpes, triceps a ramená.
 • 10 tipov ako zvýšiť výkon na Benchpresse

  10 tipov ako zvýšiť výkon na Benchpresse

  Pri správnom prevedení benchpressu hraje každá svalová partia svoju rolu. Treba si rozdeliť prevedenie cviku a zamerať na predovšetkým na podporné svaly. Ak máte spadnutý hrudník, resp. výkonovo stagnujete a neviete sa posunúť ďalej, dáme Vám niekoľko tipov ako na to. Nasledujúce podporné cviky zakomponujte do Vášho tréningu alebo domáceho cvičenia.

 • 5 základných cvikov na rast svalov

  5 základných cvikov na rast svalov

  Každý kto sníva o masívych svaloch by mal zapracovať tieto základné cviky do svojho tréningu. Kombinácia týchto cvikov výrazne zvyšuje silu a pozitívne vplýva na celkový rast svalov.

 • Tipy na zdravé tuky

  Tipy na zdravé tuky

  Tuky majú vo všeobecnosti veľmi zlú povesť. Niektoré z nich sú však nielen prospešné, ale dokonca aj nenahraditeľné. Organizmus ich potrebuje na presun v tukoch rozpustných vitamínov, na ochranu viacerých vnútorných orgánov a na vytváranie niektorých substancií podobných hormónom. Veľké percento ľudí však týmto zdravým tukom alebo esenciálnym mastným kyselinám nevenuje dostatočnú pozornosť.
 • L-carnitín, jeho účinok, efekt a vlastnosti

  L-carnitín, jeho účinok, efekt a vlastnosti

  Spaľovače tuku ako výživový doplnok tvoria v období „rysovania“ často neodmysliteľnú súčasť nášho jedálnička. Veľké množstvo ľudí chce spáliť tuk a tento doplnok výživy užíva bez toho, aby vedeli na akom princípe rôzne formy spaľovačov tuku fungujú a kedy si ich oplatí užívať. Preto sa v tomto článku pokúsime pozrieť jeden z najpredávanejších spalovačov tuku L-carnitín,  základne princípy jeho fungovania a rovnako aj efekt, ktorý jeho užívanie prináša
 • Kreatín a všetko o ňom

  Kreatín a všetko o ňom

  Výskumy ukázali , že užívanie kreatínu prispelo k zvýšeniu sily okolo 20% spojeného s nárastom svalovej hmoty. V súčasnosti existuje viac druhov a typov kreatínu. Ako ho správne užívať ? Aký kreatín si vybrať ? Na tieto otázky si stručne odpovieme:

 • Ako získať a chrániť svalovú hmotu

  Ako získať a chrániť svalovú hmotu

  Všeobecne známy scenár pre mnohých jednotlivcov, ktorý sa pokúšajú získať svalovú hmotu. Napriek všetkým dobre mieneným úsiliam, okrem svalov, ktoré ste úspešne získali, taktiež úspešne získate zásobu tuku. Tukový nárast je v konečnom dôsledku výsledkom pokusu o zisk svalovej hmoty, pretože jete viac kalórií, ako vaše telo potrebuje. Takže ako na to ?

 • Aminokyseliny a ich význam

  Aminokyseliny a ich význam

  Aminokyseliny môžeme deliť na neesenciálne, ktoré si dokáže telo vyrobiť samo ich vzájomnou premenou, a na esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo vyrobiť nevie. BCAA aminokyseliny, známe tiež ako aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami kt. sú najdôležitejšími aminokyselinami v tele ( patria sem Leucín, Izoleucín a Valín)

 • Namotivujte sa !

  Namotivujte sa !

  Povieme si niečo o motivácii, ktorá nás posúva ďalej a ovplyvňuje to čo chceme a čo robíme. Pri cvičení platí: „Nezáleží na tom, koľko veci robíte správne, ale robte správne tie dôležité veci.“

 • Ako na brucho ?

  Ako na brucho ?

  Túžite mať super vypracované brucho? Mať taký správny „sixpack“, to je niečo, za čím sa otočí každá žena a nejeden chlap vám bude veru závidieť. Nie je to žiadna veľká veda, pekné a pevné brucho môžete mať aj vy, len treba vedieť ako na to.

Akciové produkty

 • Akcia
  GN Laboratories Creatine Polyhydrate - 90 kaps

  GN Laboratories Creatine Polyhydrate - 90 kaps

  Vylepšený Creatine Hydrochlorid – najlepší kreatín !
  Creatine Polyhydrate je nainovatívnejší kreatín na trhu. Kombinuje creatine hydrochlorid s inovatívnym transportným systémom, tkorý chrani molekuly kreatínu v kyslom prostredí v žalúdku. Creatine polyhydrat ponúka rýchlu biodostupnosť oproti iným formám kreatínu.
  19,90 €
 • Akcia
  Optimum Nutrition Opti-Women 60 kapsúl

  Optimum Nutrition Opti-Women 60 kapsúl

  Viac ako Multivitamín !
  Formula pre optimálne zdravie žien !

  17,00 € 14,45 €
 • Akcia
  GN Laboratories 100% Dairy Casein Protein - 1800g

  GN Laboratories 100% Dairy Casein Protein - 1800g

  Dlhodobo účinkujúci micelárny kazeín, zásobujúci telo aminokyselinami 8 a viac hodín, výborná chuť Neobsahuje laktózu, glutén a GMO.
  44,90 € 37,90 €
 • Akcia
  Weider Protein Premium Whey, 2300 g

  Weider Protein Premium Whey, 2300 g

  Najobľúbenejší proteín od Weideru.
  61,90 €