• Prihlásenie

Animal PM - 30pack

Animal PM - 30pack

Cena s DPH

33,90
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

Popis

je nevyhnutná súčasť regenerácie a obnovy svalov a tento stav je kľúčový v snahe o zlepšenie výkonu.
Animal PM využíva spánok a podporuje lepšiu regeneráciu a budovanie svalov počas neho. Ozajstní makači ocenia účinok tohoto špičkového výrobku. Jeden balíček, ktorý obsahuje niekoľko tabliet navodzuje hlbší spánok, podporuje imunitu, ovplyvňuje hormonálne prostredie organizmu Animal PM stimuluje vylučovanie rastového hormónu a testostorónu.

Firma Universal Nutrition je na trhu od roku 1977 a od tejto doby sa zameriava na výrobky najvyššej kvality pre silové športy a kulturistiku. Teraz patrí medzi špičku na trhu a aj v poslednej ankete o najlepšie doplnky výživy roku 2010 získala niekoľko ocenení.

Animal PM obsahuje aminokyselinu L-Dopa, ktorá sa mení na dopamín. Stimuluje tvorbu nervových buniek a rastového hormónu. Ďalej obsahuje L-Theanin, čo je protiklad kofeínu. Podporuje tvorbu neurotransmiteru GABA, zlepšuje pozornosť, učenie a uvoľnuje fyzický stres.

Animal PM obsahuje dokonalú zostavu látok, ktoré boli navrhnuté pre lepší spánok, regeneráciu a anabolizmus.

Odporúčané dávkovanie
Užiť jeden sáčok denne večer pred spaním na lačno

Zloženie:
1 dávka: 1 sáčok
Vitamín B6 10,5mg
Horčík 450mg
Zinok 30mg
PM Secretagogues Complex 3000mg
Immune & Recovery Complex 2500mg
Sleep & Relaxation Complex 1250mg

Ostatné ingrediencie:
Dicalcium Phosphate, Maltodextrin, Microcrystalline Cellulose, Gelatin, Stearic Acid, Silicon Dioxide, Magnesium Stearate, Titanium Dioxide, FD&C Blue No. 1, Lecithin (Soy), FD&C Red No. 3, Egg.