• Prihlásenie

GN Laboratories Bulbine Polyhydrate 60 tabliet

Novinka
GN Laboratories Bulbine Polyhydrate 60 tabliet

Cena s DPH

23,90
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

  • zvýšenie prirodzenej, endogénnej produkcie testosterónu až o 347%
  • zníženie hladiny estrogénu o 35%
  • zrýchlenie tvorby svalovej hmoty
  • rýchlejšie a lepšie zotavenie
  • zvýšené libido a sexuálna výkonnosť

Popis

Pravdepodobne najviac efektívny produkt pre dramatický nárast hladiny testosterónu, zníženie hladiny estrogénu a rýchly rozvoj definovanej svalovej hmoty, zároveň zvýši vaše libido, navodí tvrdšiu erekciu a zabezpečí častejšií a intenzívnejšií sex. Je to možné!

Bulbine Polyhydrate posilní všetky aspekty vašej mužnosti a urobí z vás skutočného alfa samca. Buduje vašu prirodzenú produkciu testosterónu rýchlym tempom, pomôže vám vypracovať masívne, tvrdé svaly rýchlejšie a posilní vaše sebavedomie.

Nielen zvyšuje vaše libido, ale aj predlžuje a vytvrdzuje vaše erekcie a súčasne znižuje čas potrebný na regeneráciu. Bulbine Polyhydrate je tiež perfektným produktom pre vašu PCT terapiu, keď sa postará o potláčanie hladiny estrogénov a reštartovanie vašej prirodzenej produkcie testosterónu.

Nedávno boli vedecké štúdie schopné potvrdiť, že výťažky z rastlín môžu zvýšiť prírodnú produkciu testosterónu o neuveriteľných 347 %. Bulbine Polyhydrate je teda zďaleka najsilnejším klinicky overeným prírodným posilňovačom testosterónom. Pokusy ukázali, že Bulbine Polyhydrate nielen zvyšuje produkciu testosterónu, ale zároveň zabraňuje súčasnému zvýšeniu aromatizácie a zníži úroveň feminizujúceho estrogénu až o 35 %. Všetko sa deje bez negatívnych krátkodobých alebo dlhodobých účinkov na prirodzenú hormonálnu rovnováhu vášho tela.

 

Zloženie:

Bubline natalensis - prášok. Kapsula - rastilnné kapsule. Uvoľňujúce činidlo - uhličitan vápenatý. Regulátor kyslosti: hydrogénuhličitan sodný. Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus. Lactobacillus casei.

Odporúčané dávkovanie:

Vezmite 2 kapsule denne s dostatočným množstvo vody.