• Prihlásenie

GN Laboratories 100% Dairy Casein Protein - 1800g

Akcia -15,6%
GN Laboratories 100% Dairy Casein Protein - 1800g

Cena s DPH

44,90 -15,6% 37,90
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

  • zabraňuje úbytku hmoty a katabolizmu svalovej hmoty viac ako 8 hodín
  • čistý, denaturovaný miscelárny kazeín
  • obsahuje prekurzory glutamínu
  • neobsahuje kazeín nižšej kvality sodium caseinate
  • posilnené vysokým obsahom BCAA na ochranu svalstva
  • vhodný užívať aj kedykoľvek počas dňa, výborný do diéty

Popis

Dlhodobo účinkujúci micelárny kazeín, zásobujúci telo aminokyselinami viac ako 8 hodín, výborná chuť. Neobsahuje laktózu, glutén a GMO.

1800 gramov  
Veľkosť jednej porcie 30g
Počet porcií v balení 60
V každej porcii
Energia 108 kcal
Proteíny 23.2 g
Tuky 0.9 g
Sacharidy 1.5 g
z toho cukry 1 g

Komu je určený?

Vhodný pre univerzálne užívanie pri akejkoľvek zvýšenej športovej záťaži, najmä však pri intenzívnom silovom tréningu. Ideálny na doplnenie dennej dávky prijatých bielkovín pri aktívnom životnom štýle kladúcom dôraz na zrýchelnú regeneráciu svalov.

Niekoľko príkladov správneho použitia

Dušan
Dušan chodí tri razy do týždňa do posilňovne a užíva tento proteín vždy po cvičení. Vďaka tomu má v tele k dispozícií dostatok stavebných látok potrebných pre regeneráciu svalov po záťaži.
Arnold
Arnold intenzívne cvičí takmer každý deň. Jeho telo potrebuje výrazne vyšší príjem bielkovín a preto proteínový nápoj nepije iba po tréningu, ale aj každé ráno spolu s raňajkami.
Vanda
Vanda sa drží vo forme. Často behá alebo pláva. V prípade, že nevečeria, pripraví si proteínový nápoj, vďaka ktorému má menšiu chuť na sladké.

Aký proteín obsahuje?

Kazeín, Casein:

Mliečny proteín ako aj kravské mlieko obsahujú približne 80% kazeínu a zvyšok je srvátka, laktóza a minerály.Aby sa kazeín mohol oddeliť od srvátky, je na to potrebná kyselina chlorovodíková, ktorá zabezpečí adekvátne PH pre oddelenie srvátky od kazeínu. Ďalšími procesmi sa už získavajú konkrétne produkty, ktoré sú ďalej spracovávané rôznymi cestami, čím sa získa požadovaná kvalita kazeínu. Medzi najlepšie kazeíny patrí Micelárny kazeín.

Upozornenie:

Určené pre osoby staršie ako 15 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom

Aké je odporúčané dávkovanie?

Užívajte 1 dávku, kopcovitú odmerku a rozmiešajte v 200-300ml vody alebo mlieka a aspoň 30 sekúnd miešajte

Po cvičení

Najdôležitejší čas, kedy tvoje telo potrebuje dostatočný prísun proteínov je tesne po cvičení. Proteínový nápoj si priprav do 20 minút po tréningu, najlepšie s vodou.

Ako dodatočný zdroj proteínu

Ak si chceš zabezpečiť dostatočný denný prísun proteínov, ktorý sa ti nedarí získať z bežnej stravy, môžeš si ho pripraviť kedykoľvek počas dňa. Najlepšie ráno alebo medzi jedlami.