• Prihlásenie

GN Laboratories Creatine Polyhydrate - 90 kaps

Akcia
GN Laboratories Creatine Polyhydrate - 90 kaps

Cena s DPH

19,90
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

  • nulová konverzia na kreatinín
  • 59x krát viac rozpustný ako kreatín monohydrát
  • najvyšší stupeň biodostupnosti
  • zlepšuje vnímavosť a koncentráciu
  • nie je potrebná nasycovacia fáza
  • môže sa užívať dlhodobo

Popis

Najúčinejšia dostupná forma kreatínu.

Najnovší, najlepší a najsilnejší kreatín na trhu?

GN Laboratories Creatine Polyhydrate je najinovatívnejší kreatínový doplnok na trhu. Podľa recenzií ľudí, ktorí ho brali. Pomerne nízke dávkovanie, žiadne negatívne vedľajšie účinky, nezavodňuje ako bežné kreatíny, výrazný nárast sily a hustota svalstva. Je výborný na dlhodobejšie užívanie a vhodný aj v diéte, v rysovacej fáze.

Od čoho je iný, ako ostatné kreatíny?

Skrýva v sebe tie najlepšie zložky kreatínu – keratín hydrochlorid s inovatívnymi kyselinami, ktoré chránia molekuly kreatínu pred negatívnymi vplyvmi kyslého prostredia v žalúdku. Taktiež obsahuje probiotiká pre ešte rýchlejšiu absorpciu a dostupnosť. Podľa štúdií je GN Laboratories Creatine Polyhydrate 59x viac rozpustný ako monohydrát., vďaka čomu je dávkovanie oveľa nižšie ako u bežného kreatínu. Dlhoročným výskumom je potvrdené, že tento typ kreatínu pomáha dosahovať vynikajúce výsledky v porovnaní s inými typmi kreatínu. Kreatín polyhydrát je nová forma kreatínu, ktorá ma vynikajúcu rozpustnosť. Je to výborná vlastnosť pri naberaní objemu nakoľko náš metabolizmus  nevie absorbovať kryštalický kreatín.

Nevýhoda kreatín monohydrátu je, že pri nadmernom prijímaní sa kreatín vylúčuje.  Podľa nových štúdií je táto nová forma kreatínu 59x krát učnejšia ako bežný kreatín monohydrát a k tomu má extrémne silný absorbčný účinok. Vzhľadom k tomu, že telo vylúči oveľa menej kreatínu, je nutné aj nižšie dávkovanie. Nebudete preto potrebovať nasycovaciu fázu. Na rozdiel od bežnej formy kreatínu, ktorá je náchylná na degradáciu u kreatínu polyhydrátu sú jednotlivé molekuly ďaleko viac odolné voči kyslému prostrediu.

Všetky tieto vlastnosti napomáhajú zvyšovaniu sily, výkonu, vytrvalosti, objemu.

S čím ho kombinovať?

Je veľmi dobré ho kombinovať s arginínom. Komplexné aminokyseliny a proteín sú samozrejmosť.

Polyhydrát - Unikátna technológia bafrovania

Kyselina chlorovodíková v našom žalúdku bohužiaľ znižuje biologickú dostupnosť perorálne prijímaných aminokyselín a iných molekúl, ktoré budú zničené alebo inak chemicky upravené a tým znehodnotené, keď sa dostanú do kontaktu s nízkym pH prostredím v žalúdku. Toto je spôsob akým tento jedinečný mechanizmus „Polyhydrate Buffering Technology“ od GN Laboratories vstupuje do hry. Tento systém chráni aktívne zložky pred škodlivými účinkami žalúdočnej kyseliny. To má za následok vyššiu biologickú dostupnosť a vyššie množstvo aktívnych zložiek, ktoré dosiahnu tráviaci trakt.

Odporúčané dávkovanie:

Tréningové dni: užívajte jednu kapsulu ráno, a 1 kapsulu pred tréningom a zapite dostatkom tekutiny.

V netréningové dni: môžete užiť jednu kapsulu na pomoc  a podporu svalovej regenerácie.

Zloženie:

Creatine Hydrochloride, Natriumhydrogencarbonate, Bifidobacterium Bifidum (microencapsulated) , Lactobacillus Acidophilus (microencapsulated) , Lactobacillus Casai (microencapsulated). Capsules material: gelatin, Capsules Coloring: Black iron oxide, titanium dioxide.