• Prihlásenie

GN Laboratories Milk Thistle - Pestrec mariánsky - Silymarín 300mg 90 kapsúl

Novinka
GN Laboratories Milk Thistle - Pestrec mariánsky - Silymarín 300mg 90 kapsúl

Cena s DPH

9,90
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

  • 300mg extraktu Pesteca mariánskeho v jednej kapsule
  • Pomáha udržiavať zdravú a čistú pleť
  • Podporuje zdravú funkciu žlčníka
  • Pomáha znižovať hladinu cholesterolu
  • Má skvelé detoxikačné účinky
  • Podporuje zdravú funkciu pečene

Popis

Plody pestreca sa používajú pri ochoreniach a poškodení pečene, napr. pri žltačke typu B a C, cirhóze, steatóze (stukovatení) pečene, pri otravách v dôsledku intoxikácie alkoholom, drogami, priemyselnými chemikáliami alebo hubami.

 

Pestec mariánsky (Silybum marianus) je rastlina, ktorá sa už po stáročia používa na podporu zdravia pečene. je známe, že semená, v porovnaní s ostatnými častami rastliny, obsahujú najvačšie množstvo flavonolignanov, celkovo nazývaných silymarín.

Pestrec mariánsky má antioxidaçné vlastnosti kyseliny, ktoré môžu pomôct` v boji bunky škodlivých volných radikálov v tele. Mnoho vedeckých štúdií teraz zdôrazñujú schopnost` Pestrec k udržaniu zdravej funkcie peçene.

Pestrec mariánsky (Silybum marianum), çlen rodiny slneçnica, bol používaný bylinky pre viac ako 2000 rokov. Bylina je vysoký, podsaditý, rastlina, ktorá rastie ovocie, a je pôvodom z oblasti Stredozemného mora. Patrí medzi najstaršie známych rastlinných liekov, çoskoro zistili, že lieçitelia pestrec mariánsky mohli stimulovat` tok žlçe z peçene, podporuje zdravé trávenie a rôzne peçene súvisiace s chorobou.

Ovocie rastlina obsahuje flavonolignands. Tie sú zodpovedné za výhody pestreca. Pestrec mariánsky sa používa takmer výhradne pre zlepšenie zdravia peçene. Je to velmi silný antioxidant, a ako taká prispieva k odstráneniu toxických látok z tela. Ak je poškodenie peçene v dôsledku konzumácie alkoholu, steroid použitie, látok alebo iných ekologických faktorov, pestrec mariánsky pomáha v peçeni na vytváranie nových peçeñových buniek.

Pestrec mariánsky môžu byt` užitoçné pri znížení rizika vzniku žlçových kameñov. Jeho schopnost` çistit` peçeñ sú dobre zdokumentované vo vedeckej literatúre.

Populácie, ktoré môžu mat` z doplnenie pestreca patrí: osoby s hepatitídou C, problémy s peçeñou alebo iné dlhodobé zdravotné problémy, osoby trpiace alebo v rekonvalescencii po alkoholizmu, jednotlivci, ktorí chcú doplnit` silné antioxidanty a športovcov, ktorí chcú zlepšit` športový výkon a celkový zdravotný stav.

Vzhladom k tomu, pestreca schopnost` vytvárat` nové bunky peçene, môžu súçasní alebo bývalí alkoholici, t`aží z jeho používania. Pestrec mariánsky Bolo dokázané, že zvýšenie peçeñových obnovu a chráni peçeñ pred dalším poškodením v dôsledku zneužívania alkoholu.

Zdravie-vedomé osoby môžu zistit`, že pestrec mariánsky zlepšuje ich zdravie tým, že odstráni toxické látky a škodlivé oxidanty z tela. So stavom dnešnom prostredí takmer všetci vystavení zneçist`ujúcim látkam na dennej báze. Funkcia Pestrec mariánsky chránit` peçeñ pred poškodením tým, detoxikáciu organizmu.

športovci a kulturisti môžu mat` prospech z užívania pestreca. športovci a kulturisti väçšinou používajú mnoho výživových doplnkov naraz, s cielom zvýšit` výkonnost`. Použitie niekolkých doplnkov naraz môže spôsobit` synergizmus, ktorá vyústi v obrovskej napätia sa umiestni na peçeñ.

Po cyklu výrobkov sval rastie, pre-hormóny, thermogenics, alebo iné doplnky, môžu športovci byt` užitoçné, aby telo odpoçinút` od doplnenie, priçom pestrec mariánsky pre podporu peçene zdravie.

Dávkovanie:

1-2 kapsule denne po jedle

Zloženie: