• Prihlásenie

Max Muscle LiquiCarn Liquid Carnitine concentrate - 960ml

Max Muscle LiquiCarn Liquid Carnitine concentrate - 960ml

Cena s DPH

29,20
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

Popis

ax Muscle L-karnitín obsahuje v každej dávke (15ml) 1250mg. Je 100% bez cukru, ako sladidlo je použitá Stevia, prírodné nekalorické sladidlo, vhodné aj pre diabetikov.

Odporúčané dávkovanie:
15ml (jedna pol. lyžica) 20-30 min. pred tréningom/fyzikou záťažou/cvičením

Balenie Max Muscle LiquiCarn Liquid Carnitine concentrate - 960ml:
24 dávok

L-karnitín je látka telu prirodzená, ktorá umožňuje zvýšenie okamžitého fyzického výkonu zapojením tukov do získavania energie.

L-karnitín v športe:
Športovec môže dlhšie trénovať a únava svalov sa odďaľuje. Nedávne štúdie ukázali, že L-karnitín skracuje dobu regenerácie po intenzívnej záťaži a zlepšuje výkon po opakovanej námahe.L-karnitín je zvlášť dôležitý pri udržiavaní výkonnosti športovcov. L-karnitín môže zabrániť zužovaniu ciev, spôsobené fyzickou námahou, čím sa zlepšuje krvný obeh a zásobovanie svalov kyslíkom. Výkonnosť a vytrvalosť športovcov sa zlepší a svaly sú lepšie chránené pred zranením. To platí nielen pre profesionálnych športovcov, ale rovnako aj pre rekreačných športovcov. Bolesť svalov tzv. svalovicu, ktorú mnoho ľudí po namáhavej činnosti pociťuje, je možné užívaním L-karnitínu podstatne znížiť, čo športovcom umožní ďalej intenzívne trénovať. Okrem toho L-karnitín podporuje spaľovanie tukových zásob, znižuje odbúravanie aminokyselín, podporuje syntézu bielkovín a podporuje tranfer kyslíka.

L-karnitín v období diét a chudnutia:
Štúdie dokazujú, že kombinácia L-karnitínu ako výživového doplnku a zníženie kalorického príjmu, najlepšie v spojení s fyzickou aktivitou, vedie k zníženiu hmotnosti a súčasnému zlepšeniu kvality a funkčnosti kostrového svalstva. L-karnitín urýchľuje metabolizovanie tukov z prirodzenej stravy. L-karnitín znižuje nepriaznivú hladinu lipidov v krvi. Zlepšuje využitie kyslíka, to znamená viac živín pre bunky, menej oxidatívnych faktorov a lepší životný štandard.

L-karnitín a tehotenstvo:
L-karnitín priaznivo pôsobí na výmenu živín plodu krvou a zásobovanie tkanív kyslíkom, pomáha aj pri predcházaní únavy a ospalosti. Čistý L-karnitín zatiaľ nebol spájaný so žiadnymi nežiadúcimi účinkami. O vhodnosti užívania počas tehotenstva sa poraďte s odborníkom.