• Prihlásenie

MyProtein Brown Rice Protein, 1000g

MyProtein Brown Rice Protein, 1000g

Cena s DPH

20,90
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

Popis

Hlavné Výhody

Hypo-alergénne
Geneticky nemodifikovaná celozrnná hnedá ryža
Skvelý zdroj bielkovín pre vegetariánov a vegánov

Popis Produktu

Proteínová hnedá ryža je ideálnou voľbou pre každého, kto chce obmedziť príjem proteínu cez mliečne a sójové bielkoviny. Proteínová hnedá ryža je koncentrovaný zlomok celozrnnej ryže, ktorá sa vyrába pomocou mokrého mletia. Vyrába sa rôznymi krokmi kvasenia, filtrácie a enzymatické spracovanie je pre odstránenie bielkovín a vlákniny z celozrnnej hnedej ryže.

Proteínová hnedá ryža používa geneticky nemodifikovanú klíčiacu hnedú ryžu a má aminokyselinový profil najbližší ku materskému mlieku. Je hypoalergénna a úplne bez mliečnych výrobkov a tým je tak ideálnou voľbou pre vegánov a každého kto chce zabrániť špecifickým alergiám ako napríklad na pšenicu, lepok, vajcia, mliečne výrobky a sóju.

Fantastické aminokyseliny hnedej ryže poskytujú vhodnú alternatívu za srvátkové a sójové bielkoviny, pretože obsahuje aminokyseliny požadované Vašim telom pre budovanie a regeneráciu svalového tkaniva. S viac ako 24 g bielkovín pri 30 g porcii proteínovej hnedej ryže je výborným zdrojom bielkovín a zdravej vlákniny s minimálnym obsahom tuku a cholesterolu.

Odporúčané dávkovanie:

Pridajte 150-250 ml vody alebo mlieka do jedného z našich šejkrov (čím menej tekutiny použijete tým hustejší bude nápoj). Pridajte 1 necelú veľkú MP odmerku (30 g), potraste a môžete konzumovať. Užívajte 2-3 krát denne, alebo podľa potreby.

1 x Plná veľká MP plastová odmerka váži 37 g. (Nie je súčasťou objednávky)

Zloženie:

Tento produkt je 100% hnedá ryža, s ničím pridaným alebo odňatým.

Nutričné Informácie:

Na 30 g:
Energia: 112.5 Kcal
Energia: 471 KJ
Bielkoviny: 24 g
Sacharidy: 3 g
z toho cukry: 0 g
Diétna Vláknina: 2.4 g
Tuky: 0.3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g
Cholesterol: 0.0 mg