• Prihlásenie

Olimp Gold Vita-Min Anti-OX Super Sport - 60tab

Olimp Gold Vita-Min Anti-OX Super Sport - 60tab

Cena s DPH

18,90
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

Popis

Mierne a stupňované cvičenie, keď začíname tvrdo trénovať v tele hromadí stále väčšie množstvo reaktívnych foriem kyslíka (ROS), čo spôsobuje oxidačný stres a narušujeoxidatívnu rovnováhu tela. Veľmi nebezpečné dôsledky tohto procesu sú:

peroxidácie lipidov (poškodenie lipidov) - môže viesť k strate súdržnosti bunkových membrán v dôsledku oxidácie lipidov a lipoproteínových frakcií. Tento proces podporuje napríklad tvorbu aterosklerotického príznaku.
Poškodenie DNA - čo môže viesť k trvalým zmenám v genetickom kóde buniek
poškodenia aminokyselín a proteínov - spôsobuje zmeny v ich štruktúre, a teda oslabenie výstavby bunkových elementov a účinnosť biochemických reakcií – úbytok svalovej hmoty, oslabenie, atrofia

Koncentrácia antioxidantov a enzýmov podieľajúcich sa na ich odstránení je oveľa nižšia vo svale ako v iných orgánoch ako je napríklad pečeň. To vytvára určitú potrebu pre správne doplnenie látok týchto vlastností, a to najmä u fyzicky aktívnych ľudí. Je zrejmé, že naša strava by mala byť obohatená o produkty funkčné, kvalitatívne, naproti produktom „Junk food“.

Teraz máte k dispozícii silný a koniec koncov jeden dokonale zložený produkt!

Olimp Gold Vita-Min Anti-OX Super Sport je zostavený z najdôležitejších antioxidantov pre športovcov (Anti-OX POWER zmes) a vitamíny (vrátane PureWay-C ®, vitamíny B, kyselina listová, anabolický a imunoaktívny vitamín D) a chelátové Albion ® minerálne látky, aminokyseliny (Vita-MIN Power Complex), k udržaniu neochvejného zdravotného stavu a maximálnej úrovne tréningu. Celá kompozícia je doplnená patentovanou zmes AstraGin ™ vytvorenou s cieľom asimilovať najlepší kvalitatívny výsledok formulácie vitamínov a minerálnych látok.

ANTI-OX POWER zmes - špeciálne pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí. Tá zahŕňa:

OXXYNEA ® - patentovanú zmes pozostávajúca z 22 druhov ovocia a rastlinných výťažkov, vybraných pre získanie najvyššej ORAC antioxidačnej kapacity 5000, čo zodpovedá kilogramovej porcii ovocia a zeleniny denne! Táto koncentrovaná forma zlúčeniny je ideálna pre športovcov, ktorí nie sú schopní konzumovať dostatočné množstvo zeleniny a ovocia. Výskum ukázal, že OXXYNEA ® môže znížiť hladinu celkového cholesterolu, zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu v plazme, rovnako zvyšuje telesný antioxidačný potenciál. Obsahuje tiež veľké množstvo polyfenolov (antokyanov, proantokyyanov, fenolových kyselín), flavonoidov a karotenoidov.

Trans Resveratrol - v obrovskej dávke 100 mg, silný antioxidant, spomaľuje proces starnutia, posilňuje imunitný a nervový systém, zlepšuje funkciu endotelu ciev, zlepšuje ich pružnosť, aby sa zabránilo ich vývoji v zápale a aterosklerózy. Medzi kulturistami, táto zmes je ideálna ako inhibítor aromatázy na minimalizovanie negatívnych účinkov na estradiol. Stojí tiež za zmienku, že niektoré štúdie popisujú pozitívne účinky resveratrolu v protinádorovej aktivite. Ak chcete naplno využiť potenciál tejto látky, mal by byť podávaný s inými flavonoidmi, zvyšuje sa jeho biologická dostupnosť a úroveň aktivity. Jedným z kľúčových je prítomný v Gold Vita-MIN proti OX Super Sport - quercetin a lykopén a extrakt zo zeleného čaju.

Extrakt Rhodiola Rosea - štúdie ukazujú, že najdôležitejšie účinné látky sú polyfenoly pochádzajúce z lesných zmesí, na čele s Rosavinmi, ktoré vykazujú antistresové a antidepresívne vlastnosti, vďaka pozitívnemu vplyvu na hladinu serotonínu v mozgu. Rosavin tiež vplýva na srdcový sval, má protinádorové, antioxidačné a imunostimulačné vlastnosti.

Pomáha zlepšovať duševné funkcie, a tiež chráni pečeň pred nabolickými androgénnymi steroidmi.

Extrakt Astaxantín - karotenoid so silnými antioxidačnými vlastnosťami, patrí do skupiny xantofyly. Prirodzene sa tvorí, okrem iného v morských riasach a planktóne, rovnako ako v niektorých druhoch húb a plesní. Má vlastnosti, potlačenie zápalu, reguluje hladinu cholesterolu v krvi, a tiež zvyšuje citlivosť buniek na inzulín. Pre športovcov má ďalšie výhody, ako urýchlenie redukcie telesného tuku a zvýšenie vytrvalosti pri cvičení. Je tiež známy pre svoj ,osvedčený stimulant k zlepšeniu plodnosti. Pravidelná konzumácia 5 mg astaxantínu môže účinne zlepšiť vaše zdravie.

Extrakt z listov artičokov - hlavnou zložkou zodpovedné za jeho činnosť je cynaryna, ktorý je pripočítaný hlavne hepatoprotektívne vlastnosti, a zlepšenie sekrečnú činnosť pečene. Nedávne štúdie ukazujú, že extrakt pomáha udržiavať normálny krvný tlak a zabraňuje patologicznemu zúženie krvných ciev. Po celú dobu sú tiež skúmajú jeho vlastnosti v smere udržiavanie správneho lipidémie.

Extrakt z hroznových jadier - výpis aktívne zložky môže byť schopnosť prekonať hematoencefalickú bariéru a účinne ich chrániť pred poškodením nervovej sústavy. Tiež prevencii srdcových ochorení posilnenie cievnej steny a prevencii žilovej kalcifikácie. Okrem toho, proanthocyanidiny vykazujú silné protirakovinové účinky.

Gold Vita-MIN Anti-OX obsahuje aj ďalšie účinné látky, ako:

Extrakt z listov Zeleného čaju - antioxidant, pomáha chudnutiu, posilňuje organizmus - dodáva telu potrebné antioxidanty (EGCG)

Extrakt brusnice - bráni ochoreniu močových ciest, antibakteriálne a čistiace pôsobenie

Kyselina alfa-lipoová - jeden z najsilnejších a najznámejších antioxidantov, zvyšuje zásoby glykogénu v pečeni, znižuje hladinu lipidov v krvi, korešponduje s lepšou duševnou a fyzickou odolnosťou, a navyše pôsobí protizápalovo a vyrovnáva hladinu cukru v krvi

Q10 - je zodpovedný za správnu funkciu všetkých tkanív a orgánov, odďaľuje proces starnutia

Citrusové bioflavonoidy - zvýšenie hladiny vitamínu C v bunkách, znižujú priepustnosť a krehkosť ciev

Quercetin - má vysokú antioxidačnú aktivitu, inhibuje enzýmy podieľajúce sa na rozvoji zápalových procesov a podporuje imunitný systém zvýšením počtu mitochondrií

Ak naozaj starať o svoje zdravie, nevyberiete semi-priemerný, ale úplne vyčerpávajúce - GOLD VITA-MIN proti OX ™ Super Sport!

Olimp Gold Anti-OX je produkt ľahko pokryť zvýšené nároky tela niesť ťažkej fyzickej námahy na bioaktívne látky, vitamíny a minerály. Určený pre dospelých a fyzicky aktívnych športovcov. Príprava kontraindikovaný u žien počas tehotenstva alebo dojčenia.

Odporúčané dávkovanie:
1 kaspulu denne

Zloženie:
Obsah na dávku (1 kps)
% Doporučenej Dennej Dávky
POWER VITA_MIN komplex
Minerály:
Vápnik 160 mg 20%
Horčík65 mg17,3%
Zinok10 mg100%
Železo 2,8 mg20%
Mangán2 mg100%
Meď1000 mcg100%
Selén55 mcg100%
Vitamíny:
Vitamín C240 mg300%
Vitamín B64,2 mg300%
Vitamín B24,2 mg300%
Vitamín B13,3 mg300%
Kyselina listová600 mcg300%
Vitamín D15 mcg300%
Vitamín B127,5 mcg300%
AstraGin ©10 mg
POWER ANTI_OX
OXYNEA ® (patentovaná zmes rastlinných a ovocných výťažkov
200 mg
Paradajka
Mrkva
Zelený čaj
Brokolica
Kapusta
Cibuľa
Cesnak
Olivy
Z pšeničných klíčkov
Uhorka
Špargľa
Bielych a červených hrozna
Oranžový
Grapefruit
Čierna Huckleberry
Papája
Ananás
Jahoda
Jablko
Marhuľa
Čerešňa
Čierne ríbezle
Extrakt z hroznových jadier (95%)
150 mg Extrakt zo zeleného čaju (95% EGCG)150 mg
Bioflavonoidy Citrus (40%)150 mg
Trans-Resveratrol (extrakt z hroznových plodov)100 mg
Rhodiola (4% rosavin)100 mg
Quercetin 100 mg
Artičok (5% cynaryn)50 mg
BrusnicA (10% PAC)40 mg
Kyselina alfa-lipoová (ALA)30 mg
Koenzým Q1015 mg
Beta-karotén (10% provitamín A)10 mg
Astaxantín5 mg
Lykopén1 mg