• Prihlásenie

Weider SOY 80+ Protein, 800 g

Weider SOY 80+ Protein, 800 g

Cena s DPH

25,50
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

Popis

800 gramov
Veľkosť jednej porcie 30g
Počet porcií v balení 26
V každej porcii na 100g
Energia 111 kcal / 472 kJ
Proteíny 84,1 g
Tuky 2,8 g
Sacharidy 1,5 g
z toho cukry  0,5 g
 

- Bielkovina je jedna zo zásadných živín na budovanie svalovej hmoty. Soy 80+ Protein obsahuje 83g sójových bielkovín na 100g prášku.

- Výhody izolátu oproti koncentrátu je, že izolát ma vacčší obsah bielkovín a preto má menší obsah sacharidov a tuku. Preto je vhodný pri dietách, pre maximálne dosiahnutie svalovej hmoty.

- Soy 80+ Protein je vysoko kvalitný zdroj bielkovín, ktorých biologická hodnota je porovnateľná so živočíšnymi bielkovinami. Je to výborný zdroj bielkovín aj pre vegánov.

Komu je určený?

Vhodný pre univerzálne užívanie pri akejkoľvek zvýšenej športovej záťaži, najmä však pri intenzívnom silovom tréningu. Ideálny na doplnenie dennej dávky prijatých bielkovín pri aktívnom životnom štýle kladúcom dôraz na zrýchelnú regeneráciu svalov.

Niekoľko príkladov správneho použitia

Dušan
Dušan chodí tri razy do týždňa do posilňovne a užíva tento proteín vždy po cvičení. Vďaka tomu má v tele k dispozícií dostatok stavebných látok potrebných pre regeneráciu svalov po záťaži.
Arnold
Arnold intenzívne cvičí takmer každý deň. Jeho telo potrebuje výrazne vyšší príjem bielkovín a preto proteínový nápoj nepije iba po tréningu, ale aj každé ráno spolu s raňajkami.
Vanda
Vanda sa drží vo forme. Často behá alebo pláva. V prípade, že nevečeria, pripraví si proteínový nápoj, vďaka ktorému má menšiu chuť na sladké.

Aký proteín obsahuje?

Sójový proteín (Soy Protein Isolate)

Sojový proteín je vyrábaný extrakciou sójovej múky. Následne je múka vyzrážaná, vymytá a usušená. Pri tomto výrobnom procese zo sóje vzniká približne 90% proteín. Je bohatý na rozvetvené aminokyseliny (BCAA), glutamín a arginín. Stojí za prečítanie:
Súčasné vedecké výskumy ukazujú, že sójové fytoestrogény daidzein a genistein majú estrogénne účinky. Preto je tento proteín (z dlhodobého hľadiska) vhodný len pre ženy.

 

Výhody:
• dobrá cena
• pôsobí proti rakovine
• vysoké množstvo BCAA, glutamínu a arginínu
• diéty bohaté na sóju znižujú riziko infarktu
• zvyšuje hladinu vnútornej produkcie tyroxínu

Nevýhody:
• estrogénne účinky
• horšia rozpustnosť

Upozornenie: Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním prípravku sa poraďte so svojím športovým lekárom. Skladujte mimo dosahu detí, na suchom, tmavom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku

 

Aké je odporúčané dávkovanie?

Užite jednu dávku denne (30g) s nízkotučným mliekom alebo so sojovým mliekom alebo vodou

Po cvičení

Najdôležitejší čas, kedy tvoje telo potrebuje dostatočný prísun proteínov je tesne po cvičení. Proteínový nápoj si priprav do 20 minút po tréningu, najefektívnešie s vodou.

Ako dodatočný zdroj proteínu

Ak si chceš zabezpečiť dostatočný denný prísun proteínov, ktorý sa ti nedarí získať z bežnej stravy, môžeš si ho pripraviť kedykoľvek počas dňa. Najlepšie ráno alebo medzi jedlami.

Nutričné hodnoty

      Nutričné hodnoty v 30 g   
Energia         111 kcal
Bielkoviny         25,2 g
Sacharidy         0,5 g
Tuk         0,9 g
Sodík0,2 g
vitamín C30 mg
vitamín B10,9 mg
vitamín B20,8 mg
niacín9 mg
vitamín B61 mg
kys. Listová120 ug
biotín78 ug
vitamín B120,24 ug
vápnik225 mg
železo30 mg