• Prihlásenie

Universal nutrition Animal M-STAK - 21pack

Universal nutrition Animal M-STAK - 21pack

Cena s DPH

42,99
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

Popis

Testosterón. Všetko je o tom. V organizme dospelého človeka je 300-1000 ng/dl celkového „viazaného“ testosterónu. Keby nám to vyhovovalo, nebol by žiadny problém. Ale žiaľ, situácia je iná. Je totiž veľký rozdiel medzi voľným a viazaným testosterónom. Iba zlomok, 2 % celkového množstva sa nachádzajú v aktívnej, neviazanej forme v organizme. Z toho vyplýva, že darmo máš 700ng/dl celkového testosterónu, z toho je len 7ng/dl voľného testosterónu, ktorý je schopný preniknúť do bunky a naviazať na androgénový receptor.

Väčšia časť to uskutoční v organizme niekde inde a tým nenapomáha zväčšovaniu svalstva. Vyzerá to tak, ako keby boli zavreté za nejakými veľkými dverami. Vynára sa otázka, čo by bolo potrebné urobiť, aby sme zužitkovali aj 98 % zvyšku testosterónu, nachádzajúceho sa v našom tele. To je dobrá otázka. Keby sme to vyriešili, prekonalo by to všetko, čo bolo doteraz urobené. Ale poďme k jadru veci, vytvorili sme Animal Stak, aby si dokázal zužitkovať tých 98 %, ktoré doteraz nebolo zužitkované.

Animal Stak

Ako to vlastne funguje: testosterón u mužov produkujú semenníky a nadobličky. Keď sa začne vylučovať, naviaže na transportné bielkoviny, akou je napríklad globulín viažuci kortizol, globulín viažuci pohlavný hormón (sex hormon biding globulin – SHBG) a albumín. Testosterón sa viaže slabo na albumín a globulín viažúci kortizol. Ale silne sa viaže na SHBG. Slabé väzby sa dajú rozviazať. Teda voľný testosterón a slabo viažuci sa testosterón môžeme považovať za prístupnú hromadu. Testosterón viažuci sa na SHBG už nemôžeme tiež považovať za taký, veď silná väzba sa nedá rozviazať a tak nemôže vytvoriť inú väzbu s androgénovým receptorom.

SHBG vzniká v pečeni. Má vysokú afinitu k testosterónu. Testosterón a SHBG sú antagonický voči sebe. Zmeny ktoré nastali na úrovni SHBG významnou mierov ovplyvňujú bioaktívnu hladinu testosterónu (voľné respektíve na Albumín sa viažúce frakcie testosterónu). Vo všeobecnosti, ak sa hladina SHBG zvyšuje, koncentrácia voľného testosterónu v porovnaní s množstvom celkového testosterónu klesá. A naopak. Ak sa hladina voľného testosterónu zvyšuje, zvýši sa aj hladina celkového testosterónu a poklesne hladina SHBG. Čo je dôležité, že keď znížime hladinu SHBG, vtedy sa zvýši aj hladina celkového testosterónu a v súvislosti s tým narastie aj množstvo bioaktívneho testosterónu. Zaklínadlom je bioaktívny testosterón.

Na úrovni SHBG je v spojení s estrogénom (úroveň SHBG u žien je vyššia ako u mužov). Estrogén stimuluje produkciu SHBG. Nakoľko sa na testosterón ľahšie nadväzuje ako na estrogén, zvýšená hladina SHBG môže ľahko vyvolať príznaky estrogenizácie. To nie je dobré. Nakoľko vplyv SHBG na estrogén a testosterón je taký významný, stalo sa záujmom ťažkých atlétov, aby hladinu SHBG v záujme maximálneho nárastu svalov vzali pod kontrolu. Nezabúdajme ani na to, že hladina SHBG sa aj v pokročilom veku zvyšuje a je v súlade s klesajúcou hladinou testosterónu.

Voľný testosterón je veľmi dôležitý k nárastu mier a sily. Aby sme mohli znížiť hladinu SHBG, musíme zvýšiť vlastnú schopnosť organizmu produkovať testosterón. Zároveň ostatné účinné látky nachádzajúce sa v Animal Stak zabránia konverzii testosterónu na DHT. A taktiež bránia aromatizácii preto, aby hladina estrogénu poklesla. Tým sa naplní účinok Animal Stak. Zo strany biochemických procesov odohrávajúcich sa v organizme napomáha prirodzenému mechanizmu produkujúcemu testosterón. Ak si pripravený vykročiť ďalej, je tu čas pre Animal Stak.

Odporúčame:
Pre vzpieračov, ktorí hľadajú prirodzené anabolické hranice.
Pre športovcov na prevenciu proti prohormónom.
Pre každého, kto si želá optimalizovať svoj športový výkon.

Užívanie je najúčinnejšie:
Ak ho po uplynutí troch týždňov jeden týždeň vynecháme.
Najlepšie výsledky dosahujú užívatelia, ktorí majú 25 a viac rokov.
Neprekročte odporúčané dávkovanie.

Odporúčané dávkovanie:
Užívajte v priebehu troch po sebe nasledujúcich týždňov jeden balíček denne. V tréningových dňoch sa odporúča užívať 30-45 minút pred tréningom, v oddychových dňoch na lačný žalúdok medzi jedlami

Zloženie:
Počet dávok v balení: 21
Obsah účinných látok v jednej dávke
Vitamín C 100 mg
Vitamín B 10,5 mg
Horčík 450 mg
Zinok 30 mg
CHromium 10 mcg
Natural Test Complex 1000 mg
Tribulus Extract Complex **

Longjack Extract Complex*, Avena Sativa Extract **
Growth Hormone Secretagogues 300 mg
Mucuna Pruriens Extract **
Alpha Glycerylphosphorylcholine
Vasodilator Complex 750 mg
Arginine Alpha-Ketoglutarate (AKG) **
Arginine HCl **
Aromatase Inhibitors 200 mg
Calcium D-Glucarate, Diindolylmethane (DIM) **
DHT Blockers 475 mg
Beta Sitosterol, Saw Palmetto Extract, Quercetin **
Cortisol Inhibitor Complex 300 mg
Acetyl-L-Carnitine, Phosphatidylserine **
Liver Detoxifiers 250 mg
Lysophosphatidylcholine, Milk Thistle **