• Prihlásenie

Weider CLA Capsules 120 kaps

Weider CLA Capsules 120 kaps

Cena s DPH

23,50
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

Popis

Koncentrovaná, konjugovaná kyselina linolová /CLA/ vo forme rýchlovstrebateľných kapsúľ. CLA účinne podporuje spaľovanie tukov za súčasného uchovania svalovej hmoty a priaznivo pôsobí proti opätovnému ukladaniu tuku /jo-jo efekt/. Prípravok taktiež napomáha znižovať hladinu ´zlého´ cholesterolu /LDL/ a zvyšovať hladinu ´dobrého´ /HDL/. Vhodný pre športovcov a fyzicky zaťažených ľudí, najmä v období nízkokalorických diét a zvýšenej fyzickej záťaži

ideálne pre diétujúcich,
bojuje proti jo-jo efektu
vhodné pre podporu spaľovania tukov
urýchľuje tvorbu svalovej hmoty

Odporúčané dávkovanie:
5 tabliet denne = príjem 4050mg CLA
denne (4050mg CLA), rozložiť, jesť pred jedlom

Zloženie:
na 2 kapsule: Konjugovaná kyselina linolová 1,62 g, tuky 2 g, sacharidy 0,26g, proteiny 0,48g, Energia 83 KJ.

Konjugovaná kyselina linolová účine podporuje spaľovanie tuku a stratu prebytočného tuku v krvnom riečišti za súčasného uchovania svalovej hmoty. Ideálne do diéty pre tých, ktorí si chcú uchovať pevné a definované svaly.
CLA patrí medzi najlepšie pôsobiace zdravé tuky v organizme, zároveň aj medzi najdrahšie zo všetkých dostupných zdravých omega mastných kyselín. Skratka CLA v sebe skrýva konjugovanú kyselinu linolovú, ktorá je prírodnou nenasýtenou mastnou kyselinou. Vedci jej pozitívne účinky spozorovali už pred niekoľkými desaťročiami, avšak až v sedemdesiatych rokoch sa im ju podarilo presne popísať a objaviť jej „zázračné“ účinky. Zistili sa, že v ľudskom organizme CLA zohráva veľmi dôležitú úlohu a to pri budovaní svalov, redukcii tuku a podpore imunitného systému. Jej dostatok by sme teoreticky mali získavať z potravy, bohužiaľ, u mnohých z nás je výrazný deficit tejto mastnej kyseliny.

Výhodou CLA je to, že ak chudnete, chráni vaše telo pred redukovaním svalovej hmoty. Jej dostatočným príjmom sa vyhnete hlady a chuti do jedla, pretože dokáže utlmiť chute, pomáha znovu nepriberať, zrýchľuje metabolizmus a pomáha očiste organizmu. Dostatok CLA zo stravy je ťažké získať, preto je možné siahnuť aj po doplnkoch výživy, ktoré túto kyselinu ponúkajú.

Užívanie CLA nie je vhodné len pre tých čo práve chudnú, ale aj pri udržiavaní dosiahnutej hmotnosti, aby sa zabránilo nepríjemnému jojo efektu, ideálnym doplnkom je CLA počas užívania silnejších spoaľovačov tukov ako napr. ThermX ap.

Táto mastná kyselina stimuluje imunitný systém a pomáha potláčať potravinové alergie, je bojovníkom pri prevencii osteoporózy, rakoviny prsníka, prostaty a čriev. Zatiaľ vedci neobjavili žiadne negatívne účinky CLA, odporúčajú však denne prijať dávku 1000 až 3000mg CLA, pri obezite a pri športovaní môže táto dávka stúpnuť až dvojnásobok.

Upozornenie:
Nevhodné pre osoby do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.