• Prihlásenie

Weider HMB 3800, 120 kps

Weider HMB 3800, 120 kps

Cena s DPH

23,30
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

Popis

WEIDER HMB 3800 120 kps sú inovované HMB s obsahom 800 mg v každej kapsuli radí tento doplnok medzi jeden z najsilnejších na trhu!

 

Hmotnosť 100 g
Balenie 30 dávok
Dávkovanie 4–6 kapslí denne po dobu 4 až 6 týždňov
Info 800mg HMB na kapsulu
Nutričné hodnoty Na 1 dávku: hydroxymethyl butyrát (HMB)-800mg, maltodextrin, želatina, mono- a diglycerid a E 470 b.

 

Čo je látka HMB?

HMB ( beta-hydroxy-beta-methylbutyrat) je v športovej výžive považovaný za jeden z nejsilnejšie anabolicky pôsobiacich prirodzených, telu vlastných látok, u ktorých nehrozí dopingový škandál. HMB je anti-katabolickou ketokyselinou (obsah O2) L-Leucínu. Ketokyseliny obmedzujú pôsobenie katabolického hormónu kortizolu, ktorý organizmus vyplavuje pri stresovej záťaži (tréning, vyčerpanie,pracovný stres,..). HMB znižuje dopad kortizolu na odbúravanie svalov u tvrdo trénujúcich športovcov. Hlavný efekt účinkov HMB sa prejavuje nárastom svalovej hmoty, zvýšením sily a znížením podkožného tuku. HMB je vhodným doplnkom aj pre prekonanie stagnácie v tréningu (výkonoch, naberaní hmoty,..) i zníženie rizík pretrénovania.

Dávkovanie WEIDER HMB 3800

4–6 kapslí denne po dobu 4 až 6 týždňov, pred ďalším užívaním pauza 4 týždne Maximalizácia účinku HMB 3800 Muscle Protector: Nárazové dávkovanie striedať s rozloženým = V trénujúci deň užite po cvičení a pred spaním 2 až 3 kapsule, a v netrénujúci deň rozložte 6 kapsúl do šiestich dávok.

WEIDER HMB 3800 120 kps cena

 

UPOZORNENIE

Nevhodný pre osoby do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.