• Prihlásenie

Weider Omega Up, 50 gummies

Weider Omega Up, 50 gummies

Cena s DPH

7,90
Ľutujeme, ale tento produkt je práve vypredaný. Ak chceš vedieť, kedy bude opäť dostupný, napíš nám prosím email

  • Rastlinný zdroj Omega 3
  • Vhodné pre vegánov
  • Perilla olej - bohatý na 3-6-9 Omega kyseliny

Popis

Hmotnosť 400 g
Dávkovanie 2 želé cukríky denne
Počet dávok v balení 50 želé cukríkov = 200g

WEIDER Omega Up je výživový doplnok s omega 3-6-9 zdravými mastnými kyselinami pre vaše srdce, cievy, mozog a svaly. Oveľa príjemnejšie a jednoduchšie dávkovanie :)

Esenciálne mastné kyseliny omega 3 a 6 sú zdravým typom tuku potrebné pre mnoho procesov a orgánov.Tieto tuky sú považované za dôležité, pretože telo nemôže syntetizovať a to znamená, že by mali byť konzumované v potrave, aby sa zabránilo nutričným ​​nedostatkom. 

Omega 3 a 6 mastné kyseliny sú súčasťou bunkových membrán, formujú reguláciu zápalových procesov a sú nevyhnutné napríklad pre zdravý stav pokožky, nervového systému a normálne hormonálne funkcie. • Omega 3 sú esenciálne polynenasýtené mastné kyseliny dôležité pre srdce a mozog. Pôsobia ako prekurzor proti-zápalových látok. Omega 6 sú tiež dôležité pre vývoj mozgu, srdca a kože. Omega 9 mastné kyseliny, aj keď nie nie sú nevyhnutné, ponúkajú mnoho zdravotných výhod, napríklad pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu a chrániť srdce. Omega 3 a 6 mastné kyseliny sú dôležité najmä počas tehotenstva a dojčenia, takže Omega sú tou najlepšou voľbou pre posilnenie diéty práve teraz. Omega Up je tvorené vysokokvalitným olejom z Perilly čínskej, ktorý je bohatý na omega 3-6-9 mastné kyseliny.

Weider-Omega-UP-cukriky-s-mastnymi-keselinami-omega3

Gumová konzistencia WEIDER Omega UP cukríkov bola vytvorená s použitím pektínu, aby boli vhodné rovnako pre vegetariánov vegánovSú vyrobené bez umelých sladidiel a bez lepku

Dávka esenciálnych mastných kyselín nebola nikdy tak chutná, ako teraz!

Užívanie Omega UP

Odporúčané dávkovanie: 2 želé cukríky počas dňa dodajú telu 184 mg zdravých tukov

Nutričné informácie Omega UP

Nutričné ​​informácie 2 želé cukríky
Perilla olej 184 mg
 z toho alfa-linolová kyselina (Omega-3) 110,4 mg
  z toho linolová kyselin (Omega-6)  22 mg
Ktorý kyselina olejová (Omega-9) 18,4 mg
Balenie: 50 želé cukríkov (200g)
 

Príchuť: limetka (prírodná)

Zloženie Omega UP

Sacharóza, glukózový sirup, voda,
pektín; dextróza, aróma, olej Perilly Čínskej, zvlhčovadlo: sorbitol, kyselina: kyselina citrónová; kokosový olej, poťahovacie činidlá: včelí vosk, karnaubský vosk; farbivo: kurkumín, brilantná modrá FCF. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívny efekt. 
 
Spotrebujte do: Viď na obale.
 
Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí, na suchom, chladnom a tmavom mieste. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.